Zgłoszenia na IX Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej

Zgłoszenia do reprezentacjji naszego Hufca na IX Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Śląskiej Związku Harcerstwa Polskiego.

Dane szczegółowe:
– data: 4 marca 2017 r.
– miejsce: Basen „Wodnik” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Czechowicach Dziedzicach.
– koszt: 25 zł (koszt udziału wraz z przejazdem)
– strona internetowa:  http://mistrzostwaplywackie.blogspot.com.
Mistrzostwa są organizowane przez Hufiec ZHP Czechowice-Dziedzice, który od początku jest także inicjatorem tego wydarzenia. W Mistrzostwach pływackich bierze udział ponad 150 uczestników w wieku już od 6 lat oraz dorośli członkowie organizacji z hufców Chorągwi Śląskiej, która swoim zasięgiem obejmuje województwo śląskie. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się pod patronatem honorowym Poseł na Sejm RP Pani Mirosławy Nykiel oraz Komendantki Chorągwi Śląskiej ZHP hm. Anny Peterko.
Uczestnicy mistrzostw pływają w dwóch kategoriach – indywidualnej oraz sztafecie w trzech stylach: grzbietowym, klasycznym oraz dowolnym.
Zgłoszenia można wysyłać do 20.02.2017 r. na adres piotr.g.walczak@gmail.com.