Kalendarz

Wydarzenia w luty 2024

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
29 stycznia 2024(1 wydarzenie)

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca”


29 stycznia 2024

30 stycznia 2024(2 wydarzenia)

Próbna Drużyna Harcerska „Płomyki”


30 stycznia 2024

13 Drużyna Starszoharcerska „Szalona trzynastka”


30 stycznia 2024

31 stycznia 2024(3 wydarzenia)

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic”


31 stycznia 2024

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście”


31 stycznia 2024

Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”


31 stycznia 2024

1 lutego 2024(3 wydarzenia)

22 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru”


1 lutego 2024

8 Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki”


1 lutego 2024

5 Drużyna Harcerska „Zahir”


1 lutego 2024

2 lutego 2024(2 wydarzenia)

Załoga „Wilczki Morskie” z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie


2 lutego 2024

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej


2 lutego 2024

3 lutego 2024(3 wydarzenia)

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr”


3 lutego 2024

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze”


3 lutego 2024

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego


3 lutego 2024

4 lutego 2024
5 lutego 2024(1 wydarzenie)

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca”


5 lutego 2024

6 lutego 2024(2 wydarzenia)

Próbna Drużyna Harcerska „Płomyki”


6 lutego 2024

13 Drużyna Starszoharcerska „Szalona trzynastka”


6 lutego 2024

7 lutego 2024(3 wydarzenia)

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic”


7 lutego 2024

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście”


7 lutego 2024

Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”


7 lutego 2024

8 lutego 2024(3 wydarzenia)

22 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru”


8 lutego 2024

8 Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki”


8 lutego 2024

5 Drużyna Harcerska „Zahir”


8 lutego 2024

9 lutego 2024(2 wydarzenia)

Załoga „Wilczki Morskie” z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie


9 lutego 2024

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej


9 lutego 2024

10 lutego 2024(3 wydarzenia)

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr”


10 lutego 2024

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze”


10 lutego 2024

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego


10 lutego 2024

11 lutego 2024
12 lutego 2024(1 wydarzenie)

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca”


12 lutego 2024

13 lutego 2024(2 wydarzenia)

Próbna Drużyna Harcerska „Płomyki”


13 lutego 2024

13 Drużyna Starszoharcerska „Szalona trzynastka”


13 lutego 2024

14 lutego 2024(3 wydarzenia)

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic”


14 lutego 2024

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście”


14 lutego 2024

Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”


14 lutego 2024

15 lutego 2024(3 wydarzenia)

22 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru”


15 lutego 2024

8 Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki”


15 lutego 2024

5 Drużyna Harcerska „Zahir”


15 lutego 2024

16 lutego 2024(2 wydarzenia)

Załoga „Wilczki Morskie” z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie


16 lutego 2024

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej


16 lutego 2024

17 lutego 2024(3 wydarzenia)

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr”


17 lutego 2024

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze”


17 lutego 2024

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego


17 lutego 2024

18 lutego 2024
19 lutego 2024(1 wydarzenie)

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca”


19 lutego 2024

20 lutego 2024(2 wydarzenia)

Próbna Drużyna Harcerska „Płomyki”


20 lutego 2024

13 Drużyna Starszoharcerska „Szalona trzynastka”


20 lutego 2024

21 lutego 2024(3 wydarzenia)

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic”


21 lutego 2024

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście”


21 lutego 2024

Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”


21 lutego 2024

22 lutego 2024(3 wydarzenia)

22 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru”


22 lutego 2024

8 Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki”


22 lutego 2024

5 Drużyna Harcerska „Zahir”


22 lutego 2024

23 lutego 2024(2 wydarzenia)

Załoga „Wilczki Morskie” z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie


23 lutego 2024

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej


23 lutego 2024

24 lutego 2024(3 wydarzenia)

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr”


24 lutego 2024

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze”


24 lutego 2024

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego


24 lutego 2024

25 lutego 2024
26 lutego 2024(1 wydarzenie)

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca”


26 lutego 2024

27 lutego 2024(2 wydarzenia)

Próbna Drużyna Harcerska „Płomyki”


27 lutego 2024

13 Drużyna Starszoharcerska „Szalona trzynastka”


27 lutego 2024

28 lutego 2024(3 wydarzenia)

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic”


28 lutego 2024

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście”


28 lutego 2024

Próbna Gromada Zuchowa „Leśne Skrzaty”


28 lutego 2024

29 lutego 2024(3 wydarzenia)

22 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru”


29 lutego 2024

8 Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki”


29 lutego 2024

5 Drużyna Harcerska „Zahir”


29 lutego 2024

1 marca 2024(2 wydarzenia)

Załoga „Wilczki Morskie” z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie


1 marca 2024

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej


1 marca 2024

2 marca 2024(3 wydarzenia)

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr”


2 marca 2024

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze”


2 marca 2024

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego


2 marca 2024

3 marca 2024