Zdalnie, ale razem!

To już ponad miesiąc, od kiedy wstrzymane zostały zbiórki i działania harcerskie.

Dla zuchów i harcerzy z Hufca Ziemi Mikołowskiej był to moment pewnej próby. Oczywiście Nasza niezastąpiona kadra zadbała o to, aby zbiórki i kontakt nie zniknęły. Choć trzeba było szybko odnaleźć w nowej sytuacji, kadra działała zdalnie na mediach społecznościowych i stronie internetowej. Dzięki wielu zadaniom zarówno zuchy jak i harcerze mogli kontynuować wspaniałą przygodę jaką jest harcerstwo. Pomiędzy wykonywaniem tych wyzwań kontaktowali się ze sobą poprzez wstawianie zdjęć ze wspomnieniami ze zbiórek oraz wyjazdów na obozy i biwaki.

Chcemy bardzo podziękować kadrze, Naszym niezastąpionym zuchom i harcerzom ale również rodzicom i przyjaciołom, którzy mocno wspierają Nas wszystkich co staramy się kontynuować mimo zmienionych warunków.

Pamiętajmy: zdalnie, ale zawsze razem!