Spotkanie z rodzicami w Orzeszu

W ostatni czwartek odbyło się spotkanie organizacyjne dla rodziców 2 szczepu harcerskiego „Polana”. Na spotkaniu rodzice mogli zobaczyć przewspaniałe występy zuchów oraz harcerzy. Najmłodsi z nas, czyli zuchy śpiewały, harcerze przedstawili kilka przygód jakie spotkały ich na obozie, natomiast harcerze starsi pokazali w kabaretowym stylu co by to było gdyby harcerze pojawili się w teleturnieju „Familjada”.
Pomiędzy występami scena należała dla kadry, która przekazała rodzicom ważne informacje dotyczące zmian w szczepie oraz parę dodatkowych informacji.
Na spotkaniu pojawił się burmistrz pan Mirosław Blaski, odebrał on podziękowania od orzeskich harcerzy. Natomiast zasłużeni rodzice otrzymali statuetki z podziękowaniami.
Podczas całego spotkania można było częstować się wieloma rodzajami pysznych ciast upieczonych przez rodziców naszych zuchów i harcerzy.
Gdy żegnaliśmy się ze wszystkimi przy wyjściu, widzieliśmy zadowolenie na twarzach małych artystów jaki i u dumnych rodziców.

Fotorelację można znaleźć klikając TUTAJ