Pytania

Na jakie konto odpłatność za półkolonie?  Polecamy zapoznać się z warunkami uczestnictwa, tam znajdują się wszystkie informacje, łącznie z tytułem przelewu.

Jak przygotować dziecko do półkolonii?  Informacje znajdziecie Państwo także w warunkach uczestnictwa. Jedyne co możemy wcześniej zasugerować to rozmowa przygotowująca, o tym jak będzie wyglądać, tu głównie chodzi o procedury przychodzenia na półkolonie oraz chodzenie w maseczkach.

Czy można zapisać dziecko na więcej niż jeden turnus?   Niestety nie. Nasze półkolonie są dofinansowane ze środków Gminy Mikołów. Jednym z wymogów jest, aby z półkolonii skorzystało jak najwięcej dzieci z terenu Mikołowa.

Jak będą wyglądać procedury wejścia na teren półkolonii?  Będzie wyznaczony miejsce, do którego będziecie mogli Państwo przyprowadzić dziecko w maseczce. Następnie będzie mierzona temperatura, jeśli wszystko będzie dobrze, zaprosimy dziecko do Domku Harcerskiego. Opiekun/ rodzic w tym czasie będzie zobowiązany podpisać stosowne oświadczenie dotyczące dziecka oraz własnej osoby. Jeśli przepisy zmienią się do tego czasu, będziemy Państwa o tym informować na niniejszej stronie internetowej.

Czy mieszkańcy innych miast mogą być uczestnikami naszej półkolonii?  Niestety nie. Projekt, który realizujemy, jest skierowany tylko do mieszkańców Gminy Mikołów.

Czy trzeba być harcerzem, żeby zapisać się na półkolonie?  Nie  – zapraszamy wszystkich chętnych ?