Dzień Niepodległości 2019

Zapraszamy wszystkie zuchy, harcerzy, instruktorów i przyjaciół na Mszę Świętą 11.11 w Intencji Ojczyzny w Bazylika św. Wojciecha w Mikołowie, która odbędzie się o godzinie 10:00. My spotykamy się w mundurach pod Hufcem o godzinie 9:10 i razem przejdziemy do kościoła.
Od 15:00 rozpoczynamy świętowanie na Placu Harcerskim przed naszym hufcem! Będzie gra, śpiewanki, atrakcje dla dzieci i wiele innych

?1 Szczep Drużyn Harcerskich i Zuchowych „Łaziska” zaprasza na Mszę Świętą do Łazisk Górnych o godzinie 10:00, a po mszy na wspólne świętowanie do harcówki przy MDK w Łaziskach Górnych,
?2 Szczep Harcerski „Polana” zaprasza na Mszę Świętą do Orzesza (kościół NMP) o godzinie 10:00, a po mszy na wspólne odśpiewanie hymnu na rynku w Orzeszu.

Zapraszamy do wspólnego świętowania!