„Śląskie maszkiety” – weź udział w grze terenowej!

Zapraszamy wszystkich harcerzy i miłośników gier terenowych do wzięcia udziały w grze „Śląskie maszkiety” ? Wiemy, że jesteście spragnieni harcerstwa w terenie, więc przygotowaliśmy dla Was serię gier terenowych ? Gra terenowa „Śląskie maszkiety” polegać będzie na przejściu określonej trasy i ugotowaniu kilku najbardziej popularnych śląskich potraw. ? Gra rozpocznie się od pobrania mapy z punktu stacjonarnego, który będzie znajdował się na rynku w Mikołowie. Na mapie tej zaznaczone będą punkty, na których będzie można poznać przepis, zdobyć składniki, a także mieć możliwość by przygotować daną śląską potrawę ? Na zgłoszenia zespołów czekamy do 3.06.

Zapisy odbywają się za pomocą formularza -> https://forms.office.com/r/mAK2HiyDcf

Zapraszamy do wspólnej zabawy!