Półkolonie 2021 – ruszają zapisy!

Drodzy rodzice! Telefony urywały nam się i rozgrzewały do czerwoności – rozumiemy Wasze żywe zainteresowanie. Do ostatnich chwil pracujemy nad tym, aby te półkolonie były takie jak do tej pory: atrakcyjne, profesjonalnie przygotowane i przystępne cenowo. Dlatego z dumą prezentujemy…. ??

„Leśni Tropiciele Przygód”,?? czyli będziemy szaleć po lesie i parku, jeździć na wycieczki (w góry i do Pszczyny) i bawić się, czyli serwujemy dawkę dzieciństwa w harcerskim wydaniu ⚜️

Informacje organizacyjne:

❗️UWAGA: sierpniowe terminy są z gwiazdką i ograniczeniem wiekowym – jest to podyktowane toczącym się w chwili obecnej konkursem z profilaktyki o dofinansowanie z gminy Mikołów, w którym bierzemy udział. Jeśli uda się je otrzymać, cena będzie wynosiła około 350zł (dlaczego “około”? Bo nie wiemy jakiej wysokości będzie wynosiło potencjalne dofinansowanie). Jeśli jednak coś pójdzie nie tak (choć będziemy się bardzo starać, żeby ten scenariusz się nie zrealizował!) kwota ta będzie traktowana jako pierwsza rata. Całość wynosi 550zł. Ograniczenie wiekowe jest także wynikiem warunków projektu. Jest to nietypowa sytuacja, ale pracujemy przy półkoloniach z Państwem nie pierwszy rok (tylko dwunasty!!), liczymy na zaufanie i cierpliwość. O wszystkim będziemy Was tutaj informować!

❗️PAMIETAJCIE: u nas możecie płacić bonem turystycznym (a to są ostatnie letnie wakacje, żeby go zrealizować!)

❗️ZAPISY: czwartek 10.06.2021, godz. 17:00, Domek Harcerski, Będzie na Was czekać dh Basia Bogdanowicz Co zabieracie: długopis, ksero szczepień, pesel dziecka i dobry humor ? Pamiętajcie o maseczkach i dystansie społecznym!

W razie pytań – piszcie! Do zobaczenia! ?