Dzień Ziemi – konkurs

? KONKURS! Nie wyrzucaj tego, zrób coś nowego ♻️

Zapraszamy zuchy i harcerzy do wzięcia udziału w konkursie, w którym zadanie polega na jak najciekawszym wykorzystaniu rzeczy, które miałyby zostać wyrzucone. Pod uwagę będzie brany wygląd i funkcjonalność stworzonego przedmiotu ? Konkurs potrwa do 14 maja.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem Konkursu są Samorząd, Klub Wolontariatu „MegaPomocni” Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków oraz Komenda Hufca ZHP Ziemi Mikołowskiej im. Bohaterów Powstań Śląskich.

2. Konkurs rozpoczyna się w dniu 22 kwietnia 2021 r. i trwać będzie do dnia 14 maja 2021 r.

3. Udział w konkursie polega na wykonaniu następującego zadania:

Należy wykorzystać zużyte rzeczy w kreatywny sposób, nadać im nowy wygląd i funkcje.

4. Przesyłamy dwa zdjęcia. Zdjęcie przedmiotu, który miał być pierwotnie przeznaczony do wyrzucenia oraz zdjęcie przerobionego przedmiotu.

5. Prace przekazujemy na adres mailowy marta.walczak@sp3.mikolow.edu.pl. Mail powinien być zatytułowany „konkurs” a w jego treści prosimy o imię i nazwisko autora pracy oraz o informację dotyczącą gromady/drużyny, do której należy.

6. Zdjęcia przesyłane w ramach zgłoszenia konkursowego nie powinny ukazywać wizerunku osób.

7. W konkursie przewidziane są nagrody rzeczowe.