Zuchy ( 6 – 10 lat )

zuch

Nasze gromady zuchowe (6-10 lat):


1 Gromada Zuchowa „Wędrowne Urwisy” – drużynowa sam. Wiktoria Woźniak. Gromada działa na terenie Mikołowa, przy Szkole Podstawowej nr 3. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w każdą środę w godzinach 17:00-18:30.

6 Mistrzowska Gromada Zuchowa „Kolekcjonerzy Kolorowych Kredek” – drużynowa sam. Weronika Gwóźdź. Gromada działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w każdą sobotę w godzinach 9:00-10:30.

8 Mistrzowska Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki” – drużynowa pwd. Jolanta Kudla. Gromada działa na terenie Łazisk Górnych przy Szkole Podstawowej nr 1. Zbiórki odbywają się w każdy czwartek w godzinach 16:00 – 17:30 w harcówce 1 Szczepu GHiZ „Łaziska” w MDK Łaziska Górne – wejście od strony parkingu.

9 Gromada Zuchowa „Dzielni Podróżnicy” – drużynowy pwd. Artur Hurbesz. Gromada działa na terenie Orzesza przy Szkole Podstawowej nr 2. Zbiórki odbywają się w każdy wtorek w godzinach 17:30-19:00 w szkole.

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca” – drużynowa dh. Daria Korus. Gromada działa na terenie Łazisk Górnych przy Szkole Podstawowej nr 1. Zbiórki odbywają się w każdy piątek w  godzinach 16:30 – 18:00 w harcówce 1 Szczepu GHiZ „Łaziska” w MDK Łaziska Górne – wejście od strony parkingu.

14 Gromada Zuchowa „Mieszkańcy Bukowego Lasu” – drużynowa pion. Magdalena Jarczyk. Drużyna działa na terenie Mikołowa w ZS2 w Mikołowie- Borowej Wsi ul. Gliwicka 299. Zbiórki odbywają się w każdą sobotę w godzinach 12:30 -14:14 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr. 6 w Mikołowie – Borowej Wsi.

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic” – drużynowa dh. Agata Chrobok. Gromada działa na terenie Orzesza- Woszczyc. Zbiórki odbywają się w salkach katechetycznych w każdą środę w godzinach 17.30-19.00.

19 Gromada Zuchowa „Odkrywcy Magicznych Sekretów” – druzynowa sam. Alicja Kunert. Zbiórki odbywają się w ZSP „Dual”, plac salwatorianów 1, w każdy wtorek o godzinie 15:30 – 17:00.

22 Próbna Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru” – drużynowa sam. Karolina Gwóźdź. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie w każdy poniedziałek o godzinie 17:00.

Załoga „Wilczki Morskie”  z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie– załogowa dh. Julia Czernik.  Drużyna działa na terenie Powiatu Mikołowskiego. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie w każdy piątek w godzinach 17:00-18:30.