Zuchy ( 6 – 10 lat )

zuch

Nasze gromady zuchowe (6-10 lat):


1 Gromada Zuchowa „Wędrowne Urwisy” – drużynowa sam. Wiktoria Woźniak (adres e-mail: wiktoria.wozniak2@zhp.net.pl). Gromada działa na terenie Mikołowa, przy Szkole Podstawowej nr 3. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie, w środy o godzinie 17:00.

8 Mistrzowska Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki” – drużynowa phm. Jolanta Kudla (adres e-mail: jolanta.kudla@zhp.net.pl). Gromada działa na terenie Łazisk Górnych. Zbiórki odbywają się w czwartki o godzinie 17:00 w harcówce Szczepu przy MDK w Łaziskach Górnych.

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca” – drużynowa sam. Daria Korus (adres e-mail: korus.daria@gmail.com) . Gromada działa na terenie Łazisk Górnych. Zbiórki odbywają się w piątki o godzinie 16:00 w harcówce Szczepu przy MDK w Łaziskach Górnych.

14 Gromada Zuchowa „Mieszkańcy Bukowego Lasu” – drużynowa sam. Magdalena Jarczyk (adres e-mail: magdalena.jarczyk@zhp.net.pl). Drużyna działa na terenie Mikołowa w ZS2 w Mikołowie- Borowej Wsi.

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic” – drużynowa och. Agnieszka Tabacka (adres e-mail: agnieszka.tabacka@zhp.net.pl). Gromada działa na terenie Orzesza – Gardawic. Zbiórki odbywają się w środy, o godzinie 17.30, w SP 7.

22 Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru” – drużynowa sam. Karolina Gwóźdź (adres e-mail: karolina.gwozdz@zhp.net.pl). Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie, w soboty o godzinie 9:00.

Załoga „Wilczki Morskie”  z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie–załogowa sam. Agnieszka Kowalik (adres e-mail: a.kowalik0107@gmail.com). Załoga działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w piątki o godzinie 17:00 w Domku Harcerskim.