Zuchy ( 6 – 10 lat )

zuch

Nasze gromady zuchowe (6-10 lat):

1 Gromada Zuchowa „Wędrowne Urwisy” – drużynowa sam. Wiktoria Woźniak (adres e-mail: wiktoria.wozniak2@zhp.net.pl). Gromada działa na terenie Mikołowa, przy Szkole Podstawowej nr 3. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie, w środy o godzinie 17:00.

6 Mistrzowska Gromada Zuchowa „Kolekcjonerzy Kolorowych Kredek” – drużynowa pwd. Weronika Gwóźdź

(adres e-mail: weronikanika99@gmail.com). Gromada działa na terenie Mikołowa.

8 Mistrzowska Gromada Zuchowa „Słonecznikowe Ludki” – drużynowa phm. Jolanta Kudla (adres e-mail: jolanta.kudla@zhp.net.pl). Gromada działa na terenie Łazisk Górnych przy Szkole Podstawowej nr 1.

11 Gromada Zuchowa „Tropiciele Słońca” – drużynowa sam. Daria Korus (adres e-mail: korus.daria@gmail.com) . Gromada działa na terenie Łazisk Górnych przy Szkole Podstawowej nr 1.

14 Gromada Zuchowa „Mieszkańcy Bukowego Lasu” – drużynowa sam. Magdalena Jarczyk (adres e-mail: magdalena.jarczyk@onet.pl). Drużyna działa na terenie Mikołowa w ZS2 w Mikołowie- Borowej Wsi.

15 Gromada Zuchowa „Obrońcy Smerfnych Tajemnic” – drużynowa och. Agnieszka Tabacka (adres e-mail: agnieszka.tabacka@gmail.com). Gromada działa na terenie Orzesza- Woszczyc.

19 Gromada Zuchowa „Odkrywcy Magicznych Sekretów” – drużynowa pwd. Alicja Kunert (adres e-mail: alicja.kunert@zhp.net.pl). Zbiórki odbywają się w ZSP „Dual”.

22 Próbna Gromada Zuchowa „Przyjaciele Wiatru” – drużynowa sam. Karolina Gwóźdź (adres e-mail: karolina.gwozdz1998@gmail.com). Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie.

Załoga „Wilczki Morskie”  z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej w Mikołowie– załogowa dh. Agnieszka Kowalik.  Drużyna działa na terenie Powiatu Mikołowskiego.