Zespół Promocji i Informacji

zpii

Cześć, jesteśmy ZPiI!

A tak właściwie Zespołem Promocji i Informacji, naszym celem jest pokazanie ludziom z powiatu mikołowskiego (i nie tylko!) co faktycznie robią harcerze i dlaczego stereotypy o nas są nieaktualne. Mamy nadzieję, że pomożesz nam w tej trudnej misji pokazaniu światu, że Związek Harcerstwa Polskiego od 100 lat wychowuje kolejne pokolenia młodych ludzi wspierając ich we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru przez stawianie wyzwań.

Dla innych harcerzy i instruktorów chcemy być jak najbardziej pomocni. Nie każdy przecież urodził się z umiejętnością odróżnianienia koloru fuksji od #FF00FE! Dlatego jeśli masz pomysł na gre i potrzebujesz plakatu lub planujesz spotkanie z rodzicami i potrzebujesz ulotki informacyjnej – nie krępuj się i napisz do nas!

Ludzie zespołu:

Szef zespołu:
pwd. Weronika Piwko HO
weronika.piwko@zhp.net.pl

Członkowie zespołu:
pwd. Artur Hrubesz
pwd. Michał Pawłowski jsm.
dh. Jakub Kozłowski

Terminy zlecania zadań Zespołowi Promocji i Informacji:
– wszelkie grafiki(plakaty, ulotki, grafiki na FB, zdjęcia itp.): 4 dni
– wszelkiego rodzaju pomoc w pisaniu tekstów (tych do gazet, na strony, ulotki itp.): 4 dni
– posty, wydarzenia (cokolwiek związane z FB) na FB Hufca: 3 dni