Wędrownicy ( 16 – 21 lat )

wedrownicy

Nasze drużyny wędrownicze (powyżej 16 lat):

 

Patrol Wędrowniczy ,,Potem” z 3 DSH Świerszcze – patrolowy pwd. Artur Hrubesz (adres e-mail: artur.hrubesz@zhp.net.pl). Drużyna działa na terenie Orzesza – Gardawic. Zbiórki odbywają się raz w miesiącu, w terminie ustalonym przez członków.

7 Harcerska Drużyna Spadochronowa Próbna – drużynowy hm. Franciszek Kulanek HR (adres e-mail: franciszek.kulanek@mikolow.zhp.pl). Drużyna działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w terminie i miejscu umówionym z członkami.

44 Drużyna Wędrownicza ,,Silva”- drużynowa phm. Joanna Fojt  (adres e-mail: joasia.fojt@gmail.com). Drużyna działa na terenie Borowej Wsi. Zbiórki odbywają się raz w miesiącu, w terminie umówionym z członkami.

Załoga Wędrowników z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej – Załoga działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w terminie umówionym z członkami.