Harcerze ( 10 – 13 lat )

harcerz

Nasze drużyny harcerskie (10-13 lat):

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr” – drużynowa pwd. Monika Żmija (adres e-mail: m.zmijka98@gmail.com). Drużyna działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w soboty o godzinie 12:00.

5 Drużyna Harcerska „Zahir” – drużynowa pwd. Kaja Labocha (adres e-mail: kaja.labocha@zhp.net.pl). Drużyna działa na terenie Orzesza, przy Szkole Podstawowej nr 2. Zbiórki odbywają się we wtorki o godzinie 17:00.

10 Drużyna Harcerska „Bukowina” im. Bohaterów Wieży Spadochronowej– drużynowa sam. Kinga Pyka  (adres e-mail: pyka.kinga@gmail.com). Drużyna działa przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mikołowie – Borowej Wsi. Zbiórki odbywają się w soboty o godzinie 8:00.

16 Drużyna Harcerska „Płomyki” – drużynowa pwd. Kinga Tabacka  (adres e-mail: kinga.tabacka@zhp.net.pl). Drużyna działa na terenie Orzesza – Gardawic. Zbiórki odbywają się w soboty o godzinie 10:30.

20 Drużyna Harcerska „Strumień” – drużynowy pwd. Łukasz Hirsa  (adres e-mail: lukasz.hirsa@zhp.net.pl). Zbiórki odbywają się w ZSP „Dual”.

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście” – drużynowy phm. Jacek Kudla  (adres e-mail: jacek.kudla@zhp.net.pl). Drużyna działa na terenie Łazisk Górnych. Zbiórki odbywają się w środy o godzinie 17:15 w harcówce Szczepu przy MDK w Łaziskach Górnych.

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej – załogowy ćw. Wojciech Tąta (adres e-mail: tata_wojtek@o2.pl). Załoga działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w piątki o godzinie 17:00.