Harcerze ( 10 – 13 lat )

harcerz

Nasze drużyny harcerskie (10-13 lat):

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr” – drużynowa pwd. Monika Żmija HO. Drużyna działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w każdy wtorek w godzinach 17:00- 18:15.

4 Drużyna Harcerska „Cienie” – drużynowa sam. Ewelina Chodór. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie w każdą środę o godzinie 17:15.

5 Drużyna Harcerska „Zahir” – drużynowa pwd. Kaja Labocha. Drużyna działa na terenie Orzesza, przy Szkole Podstawowej nr 2. Zbiórki odbywają się w każdą środę w godzinach 17:00-19:00 w Szkole Podstawowej nr. 2 w Orzeszu.

10 Drużyna Harcerska „Bukowina” im. Bohaterów Wieży Spadochronowej– drużynowa sam. Kinga Pyka . Drużyna działa przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mikołowie – Borowej Wsi. Zbiórki odbywają się  w każdą sobotę  w godzinach 10:30 Sala gimnastyczna ZS2 Mikołów, ul. Gliwicka 299 (wejście od ul. Równoległej).

16 Drużyna Harcerska „Płomyki” – drużynowa pwd. Kinga Tabacka. Drużyna działa na terenie Orzesza- Woszczyc. Zbiórki odbywają się we wtorek w salkach katechetycznych w godzinach 17.00-19.00.

18 Drużyna Harcerska „Ad Astra” – drużynowa dh. Magdalena Makieła. Drużyna działa na terenie Łazisk Górnych. Zbiórki odbywają się w poniedziałki w godzinach 17:00 – 18:30 w harcówce 1 Szczepu GHiZ „Łaziska” w MDK Łaziska Górne – wejście od strony parkingu.

20 Drużyna Harcerska „Strumień” – drużynowy mł. Łukasz Hirsa. Zbiórki odbywają się w ZSP „Dual”, plac salwatorianów 1, w każdą środę o godzinie 15:30.

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście” – drużynowa sam. Martyna Czerw. Drużyna działa na terenie Łazisk Górnych. Zbiórki odbywają się w poniedziałki w środy w godzinach 17:00 – 18:30 w harcówce 1 Szczepu GHiZ „Łaziska” w MDK Łaziska Górne – wejście od strony parkingu.

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej – załogowy dh Wojciech Tąta. Drużyna działa na terenie Powiatu Mikołowskiego. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w każdy piątek w godzinach 17:00-18:30. W pierwszą sobotę miesiąca zbiórki odbywają się na basenie lub innej formie.