Harcerze ( 10 – 13 lat )

harcerz

Nasze drużyny harcerskie (10-13 lat):

2 Drużyna Harcerska „Pędziwiatr” – drużynowa pwd. Monika Żmija (adres e-mail: m.zmijka98@gmail.com)  .

Drużyna działa na terenie Mikołowa.

4 Drużyna Harcerska „Cienie” – drużynowa sam. Ewelina Chodór (adres e-mail: ewelina.chodor@zhp.net.pl).

Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w Mikołowie.

5 Drużyna Harcerska „Zahir” – drużynowa pwd. Kaja Labocha  (adres e-mail: kaja.labocha@zhp.net.pl).

Drużyna działa na terenie Orzesza, przy Szkole Podstawowej nr 2.

10 Drużyna Harcerska „Bukowina” im. Bohaterów Wieży Spadochronowej– drużynowa sam. Kinga Pyka  (adres e-mail: pyka.kinga@gmail.com). Drużyna działa przy Szkole Podstawowej nr 6 w Mikołowie – Borowej Wsi.

16 Drużyna Harcerska „Płomyki” – drużynowa pwd. Kinga Tabacka  (adres e-mail: kinga.tabacka@gmail.com).

Drużyna działa na terenie Orzesza- Woszczyc.

18 Drużyna Harcerska „Ad Astra” – drużynowa sam. Magdalena Makieła  (adres e-mail: mmakiela2000@gmail.com). Drużyna działa na terenie Łazisk Górnych.

20 Drużyna Harcerska „Strumień” – drużynowy pwd. Łukasz Hirsa  (adres e-mail: lukas.hir@onet.eu).

Zbiórki odbywają się w ZSP „Dual”.

23 Drużyna Harcerska „Złote Liście” – drużynowa sam. Martyna Czerw  (adres e-mail: martyna.laziska@interia.pl). Drużyna działa na terenie Łazisk Górnych.

Jungi z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej – załogowy ćw. Wojciech Tąta (adres e-mail: tata_wojtek@o2.pl) .

Drużyna działa na terenie Powiatu Mikołowskiego.