Zespół Specjalnościowy

Charakterystyka

Zespół Specjalnościowy zrzesza członków ZHP posiadających wiedzę i doświadczenie wykraczające poza podstawowy zakres technik harcerskich, a mieszczące się w zakresie harcerskich specjalności. Działania Zespołu nakierowane są na szerzenie wiedzy specjalnościowej wśród harcerzy, w szczególności kadry drużyn harcerskich. Członkowie Zespołu służą pomocą i radą we wszystkich kwestiach związanych z harcerskimi specjalnościami.

Skład

1. phm. Franciszek Kulanek – kierownik
2. phm. José Manuel Del Valle Abellan
3. pwd. Dorota Stangret
4. pwd. Marek Guzik
5. pwd. Kacper Sikora
6. HO Mikołaj Pomykoł

Kontakt

Najlepiej kontaktować się z nami bezpośrednio, indywidualnie, tak jak Wam najwygodniej (telefon, facebook, mail).
Jeśli ktoś nie posiada kontaktu do któregoś członka Zespołu lub chce zwrócić się w ogólnej sprawie, proszę o przesłanie maila na adres specjalnosci@mikolow.zhp.pl

Gdyby więcej niż jedna osoba chciała się z nami umówić na dany termin, będziemy starali się znaleźć najlepsze rozwiązanie, nie mniej w ostateczności decydować będzie zasada „kto pierwszy”.

Materiały