Wspomóż nas na FaniMani!

Hej!

Jeśli już udało mi się przykuć Twoją uwagę – zostań ze mną jeszcze chwilę. Pewnie jesteś członkiem naszego hufca: harcerzem, instruktorem, przyjacielem, być może rodzicem dzielnego zucha lub harcerza. Sprawa jest warta zachodu. Wszyscy możemy w bardzo łatwy sposób sobie pomóc, a będzie to pomoc, która na pewno wróci do nas w namacalny sposób. Potrzebujemy tylko i wyłącznie chęci. Jest to niesamowicie proste. W obecnych czasach każdy z nas kupuje przez internet. Kwoty małe, duże – nie ma znaczenia. Jedyne co musisz zrobić to internetowe zakupy, tak jak zwykle, płacąc tyle co zwykle, a do 4% rachunku wpłynie na konto naszego hufca! W akcji bierze udział ponad 900 sklepów internetowych, więc na pewno znajdziesz wśród nich swój ulubiony.

Przykładowo – kupując internetowo lodówkę i płacąc za nią niezmienioną cenę 2000zł, na nasze konto wpłynie około 0,8% tej kwoty, czyli 16zł. Dodając dziesiątki kupionych przez mamy cudów sztuki w Home&You, butów sportowych dla aktywnego taty w 4F i na wymarzonych klocków lego ze Smyka dla najmłodszego członka rodziny otrzymamy naprawdę sporą sumę, z której pośrednio skorzystają nasze dzieci, drużyny, koledzy i my sami.

Instrukcję jak nas wspomóż znajdziesz na ulotce:

Zrzut ekranu 2017-10-12 o 15.36.06