Patriotyczna Gra miejska

12 listopada 2017r o godz.10.00 zapraszamy na mikołowski rynek na grę miejską, która będzie odbywała się w centrum Mikołowa  z wykorzystaniem kodów QR!


Uczestnicy w patrolach 2-3 osobowych rejestrują się na rynku w sekretariacie gry o godz.10.00, tam otrzymują kartę gry i mapę. Każdy patrol biorący udział w grze będzie musiał za pomocą smartfonu lub tabletu odczytać QR kody (każdy patrol musi mieć urządzenie umożliwiający realizację tego zadania). Patrole muszą znaleźć punkty z kodami QR rozmieszczonymi w charakterystycznych punktach miastach, odczytać i wykonać zadanie. Dla zwycięzców czeka nagroda! A dla wszystkich uczestników na mecie – ciepła herbata i grochówka.
Popołudniu o 16.00 zapraszamy uczestników gry i wszystkich chętnych na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych ze śpiewnikami w Domku Parkowym.

Projekt współfinansowany z budżetu Gminy Mikołów.Logo-gemeente-Mikolow