Kapituła Wędrownicza

pwd. Aleksandra Woźniak – przewodnicząca

pwd. Kacper Szyszka
pwd. Mikołaj Pomykoł

Kapituła Wędrownicza prowadzi działania ukierunkowane na rozwój członków Związku Harcerstwa Polskiego, podnoszących swoją wiedzę i umiejętności w ramach próby wędrowniczej i prób na stopnie wędrownicze. Członkowie Kapituły wspierają harcerzy i harcerki w planowaniu prób, prowadzeniu ich oraz realizacji, a także organizują formy doszkalające. Ponadto członkowie Kapituły służą pomocą i radą we wszelkich kwestiach związanych z wędrownictwem.

Wszyscy chętni do wzięcia udziału w posiedzeniu Kapituły winni zgłosić ten fakt wysyłając informację za pomocą poczty elektronicznej najpóźniej dzień przed spotkaniem Kapituły. Kapituła w przypadku nie otrzymania żadnego zgłoszenia zastrzega sobie prawo odwołania spotkania bez powiadamiania o tym.

Najbliższe spotkanie: