Harcerze Starsi ( 13 – 16 lat )

harcerzsstarsi

Nasze drużyny starszoharcerskie (13-16 lat):

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze” – drużynowa pwd. Anna Swadźba HR. Drużyna działa na terenie Orzesza. Zbiórki odbywają się w Gimnazjum nr 3 w Orzeszu – Gardawicach, ul. Uczniowska 1 w piątki o godzinie 17:00.

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego – drużynowa pwd. Monika Żmija HO. Drużyna działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w każdy wtorek w godzinach 18:15-19:30.

13 Drużyna Starszoharcerska  „Szalona trzynastka” – drużynowy phm. Jacek Kudla. Drużyna działa na terenie Łazisk. Zbiórki odbywają się we wtorki w godzinach 17:30 – 19:00 w harcówce 1 Szczepu GHiZ „Łaziska” w MDK Łaziska Górne – wejście od strony parkingu.

Załoga harcerzy starszych z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej – załogowy pwd. Krzysztof Warzecha. Drużyna działa na terenie Powiatu Mikołowskiego. Zbiórki odbywają się w Domku Harcerskim w każdą sobotę w godzinach 9:00 – 11:00.