Harcerze Starsi ( 13 – 16 lat )

harcerzsstarsi

Nasze drużyny starszoharcerskie (13-16 lat):

3 Drużyna Starszoharcerska „Świerszcze” – drużynowa pion. Natalia Okoń (adres e-mail: natalia.okon@zhp.net.pl ). Drużyna działa na terenie Orzesza – Gardawic przy SP nr7. Zbiórki odbywają się w czwartki o godzinie 17:00.

12 Drużyna Starszoharcerska „Żywioły” im. gen. Mariusza Zaruskiego -drużynowa pwd. Monika Żmija  (adres e-mail: m.zmijka98@gmail.com). Drużyna działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w soboty o 10:30.

13 Drużyna Starszoharcerska  „Szalona trzynastka” – drużynowy phm. Jacek Kudla  (adres e-mail: jacek.kudla@zhp.net.pl). Drużyna działa na terenie Łazisk. Zbiórki odbywają się we wtorki o godzinie 17:30 w harcówce Szczepu przy MDK w Łaziskach Górnych.

Załoga harcerzy starszych z 27 Harcerskiej Drużyny Wodnej – załogowa sam. Aleksandra Kurpas  (adres e-mail: olakurpas@gmail.com). Załoga działa na terenie Mikołowa. Zbiórki odbywają się w piątki o godzinie 19:00 w Domku Harcerskim.