Harcerskie lato dobiega końca

Harcerskie lato dobiega końca ☀️
Było pełne przygód, nowych doświadczeń, zaowocowało w nowe przyjaźnie i z pewnością pozostanie w pamięci harcerzy na długo ?Wspólne ogniska ze śpiewankami, wyprawy lądowe i wodne, zmierzenie się z wyzwaniami, obcowanie z przyrodą, nauka samodzielności, świetna zabawa, samorozwój, zdobywanie sprawności obozowych… Takie właśnie było #harcerskielato?
Oprócz tradycyjnych obozowych form wypoczynku organizowaliśmy także półkolonie, które jak zawsze cieszyły się ogromnym zainteresowaniem ?Przed nami nowe wyzwania! Już wkrótce spotkamy się na oficjalnym rozpoczęciu roku harcerskiego 2022/2023, które odbędzie się 21 września. Więcej informacji podamy niebawem ☺️
Tymczasem cieszmy się z ostatnich dni wakacji! ?

PS wkrótce podamy szczegółowe informacje dotyczące terminów zbiórek hufcowych drużyn, prosimy o odrobinę cierpliwości ?

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Mikołów